Barnmorskegruppen - Öresund
 

VI SOM JOBBAR I MALMÖ CITY

 

 

 

 

Karolina Stjerna
Barnmorska

karolina.stjerna@bmgo.se



 

 

Karin Weibull
Barnmorska

karin.weibull@bmgo.se

 

 

 

 

 

Cecilia Hagert
Barnmorska

cecilia.hagert@bmgo.se

 


 

 

 

Lena Westrin
Ultraljudsbarnmorska

lena.westrin@bmgo.se

 

 

 

 

 

 

Ann-Therese Lindskog
Ultraljudsbarnmorska

Ann-Therese.Lindskog@bmgo.se

 

 

NY barnmorska hos oss 2/4
Catarina Cederholm 
Barmmorska

catarina.cederholm@bmgo.se

 

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.